Academia Film Olomouc již podruhé online a opět nezklamal!

Aktualizováno: zář 14

Příspěvek naší bloggerky Karoliny Wesołowské přináší ohlédnutí za letošním festivalem AFO. Letošní již 56. ročník musel bohužel opět proběhnout on-line, ale jak Karolina pochvalně hodnotí, vedení a organizátoři AFO se s touto situací poprali naprosto skvěle a využili možnosti on-line režimu na maximum. Webová streaming platforma Watch and Know fungovala stejně dobře jako Netflix nebo HBO GO, organizátoři přidali i překvapení s herními prvky nebo virtuální výstavy.Academia Film Olomouc je pravděpodobně jednou z nejvíce oblíbených událostí v rámci Univerzity Palackého, ale samozřejmě se jedná o akci pro celou veřejnost, protože kromě toho, že si můžete díky velice širokému vějíři skvělých dokumentů rozšířit obzory, tak zároveň se také můžete zúčastnit dalších nejrůznějších akcí a soutěží.


Letošní již 56. ročník (27. 4. – 11. 5. 2021) musel bohužel opět proběhnout v tzv. „onlinu“, ale vedení a organizátoři AFO se s tím za mě poprali naprosto skvěle a webová streaming platforma Watch and Know frčela stejně dobře jako Netflix nebo HBO GO.


Nejlepší bylo to, že jste si mohli zapnout mikrofon a kameru, povídat si s ostatními lidmi a seznamovat se úplně stejně, jak by to vypadalo i normálně, kdyby tady pandemie byla bývala nebyla.

První věcí, kterou bych tady velice ráda zmínila, byla naprosto skvělá MMORPG AFO hra, která ná