top of page

Den otevřených dveří na PdF UP – 1. prosince 2023

Zveme vás na první den otevřených dveří na Pedagogické fakultě UP pro akademický rok 2023/2024, který proběhne 1. prosince 2023. Níže naleznete všechny důležité odkazy, které vás provedou možnostmi studia na naší fakultě.Obecné informace o studiu a studijních programech bude poskytovat proděkanka pro studijní záležitosti Radka Dofková v prostoru velké auly, a to od 10:00 hodin. Uchazeči se také mohou přijít informovat ke studijním referentkám. Setkání s nimi bude průběžně probíhat od 8:00 hodin v místnosti P6.


Jistě jste zaznamenali, že v řadě studijních programů jsou součástí přijímací zkoušky testy, zajišťované společností SCIO. V místnosti P6 bude k dispozici zástupce společnosti, který zájemcům ukáže náležitosti těchto testů, včetně příkladů z minulých let. A to mezi osmou hodinou dopoledne a druhou hodinou odpoledne. Kompletní program najdete na našem webu v sekci uchazeč.


Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký studijní program by vám vyhovoval, můžete využít náš přehledný rozcestník.

Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký studijní program by vám vyhovoval, můžete využít náš přehledný rozcestník. V něm si můžete filtrovat dostupné studijní programy podle svých zájmů nebo podle toho, kde byste se chtěli po studiu uplatnit.


Pro další informace o studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci můžete navštívit také web univerzitnimesto.cz, kde se dozvíte, proč studovat právě v tomto univerzitním městě! Zájemci zde najdou také 3D prohlídky kolejí, menz či knihoven a mohou využít i akční slevu v univerzitním e-shopu.


Univerzita Palackého každoročně eviduje přes 30 tisíc přihlášek ke studiu. Ty mohou zájemci podávat na většinu studijních programů do 15. března.


Pokud se nemůžete zúčastnit, nezoufejte. Můžete využít i druhý termín, který je plánovaný na 27. 1. 2024.


Text: Oddělení komunikace PdF UP

Foto: Lukáš Blokša

8 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page