top of page

Věřím, že i pár slov či pár hezkých řádků dokáže člověku pomoci

Aktualizováno: 22. 5. 2021


Úvodní příspěvek blogu studentky Dominiky Krůlové představuje autorku i její záměry. O čem bude její blog? Nebudou v něm chybět zápisky z deníku začínající učitelky ani motivace a postřehy o světě okolo.

Ahoj, ráda bych se tímto příspěvkem v krátkosti představila. Moje jméno je Dominika. Ale všichni mi většinou říkají jenom Domi. Narodila jsem se ve východních Čechách a letos oslavím 24. narozeniny. Svůj volný čas nejraději trávím v bazéně, kde učím děti plavat, a zároveň v kuchyni, kde vytvářím různé dobroty (můžete se těšit na recepty). Mimoto ráda cestuji, fotografuji, píši blog a trávím čas se svými přáteli.


A jak jsem se vlastně ocitla v Olomouci? Tohle město jsem si zamilovala okamžitě, když jsem v něm před pár lety byla s rodiči na výletě. No a od té doby jsem věděla, že tam jednou určitě chci studovat. A můj sen se mi splnil. Nyní úspěšně studuji již 3. rokem na pedagogické fakultě v Olomouci učitelství pro mateřské školy a ráda bych v následujícím roce pokračovala i v navazujícím studiu. Na mém blogu tak samozřejmě nesmí chybět rubrika „Z deníku učitelky“, kde najdete informace o studiu na pedagogické fakultě a hlavně o tom, jaké to je a co všechno nabízí práce s dětmi.


Kromě článků o učitelství se můžete těšit na velkou dávku motivace, kterou (nejen v téhle době) každý z nás občas potřebuje. Věřím totiž, že i pár slov či pár hezkých řádků dokáže člověku pomoci. Chtěla bych, aby se pro vás staly příspěvky inspirací, motivací a aby vás moje články vedly k lepším zítřkům.


S láskou Domi

255 zobrazení1 komentář

1 Comment


Petra Šobáňová
Petra Šobáňová
May 20, 2021

Hezké, díky!


Like
bottom of page