top of page

Naše E-Bezpečí je nominováno na Křišťálovou lupu!

Aktualizováno: 15. 10. 2021

Projekt E-Bezpečí Pedagogické fakulty UP, který se zaměřuje na bezpečnost dětí v online prostředí, je nominován v prestižní soutěži a anketě Křišťálová lupa!

E-bezpečí bylo nominováno v kategorii Veřejně prospěšná služba – cena České televize, a to vedle kvalitních projektů, jako je Aplikace Záchranka, Beztrestu.cz, COVID očkování, Česko.digital, ČT edu, Darujme.cz | Sbírka pro postižené tornádem, Hlídač státu a další.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům se uskuteční ve čtvrtek 25. listopadu 2021.


Anketa Křišťálová Lupa 2021 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu za rok 2021. Letos proběhne již 16. ročník této nejvýznamnější internetové ankety, již každoročně pořádá server Lupa.cz.


V rámci ankety může o některých kategoriích rozhodovat veřejnost (Cena popularity, Internetové obchodování, Nástroje a služby, One (wo)man show a další), o jiných naopak rozhoduje odborná porota. Právě odborná porota také rozhodne o tom, zda E-bezpečí nakonec cenu získá. Už nominace je ale skvělý úspěch a my srdečně blahopřejeme celému týmu E-bezpečí v čele s doc. Kamilem Kopeckým!


Více o anketě a nominacích.Klikněte na obrázek a vstupte na stránky nominovaného projektu E-bezpečí!Commentaires


bottom of page