top of page

Pedagogická fakulta obnovuje tradici Zlatých promocí. Přivítá své absolventy z let 1970 a 1971

Pedagogická fakulta UP pro své absolventy opět připravila Zlaté promoce, tedy slavnostní setkání absolventů po 50 letech od ukončení studia. Na podzim tak přivítá absolventy z let 1970 a 1971. Podívejte se, jakým směrem se Vaše alma mater vyvíjí, setkejte se po letech se svými spolužáky a zavzpomínejte na studentská léta!



Letošní Zlaté promoce navazují na dlouholetou tradici slavnostního předávání diplomů absolventům, která byla následkem pandemie Covid 19 na několik let přerušena. Vzhledem k této skutečnosti se uskuteční v letošním roce akce pro absolventský ročník 1970, a to v sobotu 21. října 2023 a pro absolventský ročník 1971 v neděli 22. října 2023. O programu budete informováni po vyplnění závazné přihlášky v elektronické podobě.


Vzhledem k tomu, že se mnohým z Vašich spolužáků změnilo v průběhu času příjmení či bydliště, prosíme Vás, abyste své spolužáky, s nimiž jste v kontaktu, o připravované akci informovali, resp. sdělili jim pokyny k závaznému přihlášení na akci.


Promoční obřad bude realizován tradičním způsobem, tedy obnovením akademického slibu absolventa a jeho slavnostním potvrzením na insignii fakulty za přítomnosti akademických funkcionářů.


Pokyny k přihlášení:


1. Vyplnění závazné přihlášky. Nejzazší termín pro odeslání přihlášky je 31. srpna 2023.

2. Zaslání skenu diplomu na adresu zlatepromoce@seznam.cz.

3. Zaplacení registračního poplatku 500 Kč (osobně při registraci účastníků v den konání promocí).


Všechny ostatní informace o připraveném programu Zlatých promocí obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu do konce září tohoto roku nebo je sledujte na stránkách www.ucitel21.cz/zlate/.


Máte-li otázky ke Zlatým promocím, využijte kontaktní e-mail: zlatepromoce@seznam.cz


Text: redakce U21

Foto: archiv PdF UP

149 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page