top of page

TECHNOLOGIE PRO PRŮMYSL 4.0/5.0

Aktualizováno: 23. 2.

Svět se nepřetržitě mění a vyvíjí, probíhají v něm neustálé změny. Obměnou procházejí i profese, z nichž řada postupně zaniká, nebo již zanikla (v současnosti již nenajdeme pracovní pozici dráteník, řezač ledu, písař či telegrafista). Současně však nové profese vznikají a budou vznikat (programátor mobilních aplikací, programátor IoT, administrátor sociálních sítí, operátor 3D tisku, webdesigner apod.).
Naše fakulta se snaží na tuto situaci pružně reagovat a připravovat učitele pro 21. století. Posláním učitele by totiž mělo být vychovávat a vzdělávat děti pro budoucnost, a ne pro minulost.


Na naší fakultě tě naučíme znalostem a dovednostem, nutným pro budoucí profese, které dnes ještě ani neexistují. Ty můžeš svým žákům dále předávat, aby byli schopni reagovat na požadavky budoucích zaměstnavatelů. Naučíme tě pracovat např. s technologií 3D tisku, 3D skenování, s programováním robotů (ozobot, sphero, beebot, LEGO roboti), s laserovými technologiemi (např. laserové gravírování), nástroji pro tzv. internet věcí (IoT), s ovládáním dronů, fotovoltaickými technologiemi apod. Podrobnosti najdeš na našem speciálním webu zde.20 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page