top of page

Tip na hry pro děti

Aktualizováno: 15. 2. 2022


Tento balíček příprav a materiálů pro trávení volného času připravila naše studentka Anna Kováříková. Můžete v něm najít soubor her (Molekuly, Kuba řekl, Zapamatuj si pořadí, Myslím si, Nejasné a neznámé, Na hledače), nápad na obtiskování jablíčka, malování ryby do vlhkého podkladu nebo textilní koláž se zmrzlinou. Náměty se hodí také do pracovních činností nebo výtvarné výchovy. Balíček je určen mladším dětem a je přístupný na tomto odkazu.

Také tento balíček příprav a materiálů pro trávení volného času připravila naše studentka Anna Kováříková. Můžete v něm najít hry na kontakt a rozvoj neverbální komunikace, hru od opice k člověku, pracovní list s tematikou symbolů ČR a skautingu, poznávání stromů a práci s předměty a jejich smyslovým vnímáním. Balíček je určen mladším dětem a je přístupný na tomto odkazu.

A v dalším balíčku Anny Kováříkové je ještě hra na dech a hlas, hra na sochy, na práci s prostorem a na relaxaci. Nechybí ani zábavný nácvik písní Holka modrooká, Kozí rodinka a Poštovský panáček. Balíček je určen mladším dětem a je přístupný na tomto odkazu.

Comentários


bottom of page