Zapojte se do rozvoje zábavné edukativní aplikace ZEDA!

Zábavná EDukativní Aplikace (ZEDA), kterou vyvíjí tým doc. Štefana Chudého z Ústav pedagogiky a sociálních studií PdF UPOL, budí pozornost již nyní – během svého vývoje. Naposledy o ní byla řeč v programu Gejzír na ČT1, kde promluvil autor nápadu Jaroslav Haltmar a Filip Auinger, který pomáhá nápadu na svět.

ZEDA je jednoduchá aplikace, která funguje na počítači, mobilu nebo tabletu, a to bez ohledu na použitý operační systém. Aplikace umožňuje výuku metodou hry, ve které žáci (uživatelé) dostávají úkoly (hry) od svých učitelů. Brzy ji budou moci vyzkoušet první uživatelé v rámci testování. Pokud další vývoj půjde hladce, v příštím školním roce bude součástí výuky na vybraných školách.


ZEDA je vyvíjena díky spolupráci s Vědeckotechnickým parkem UP. Chcete se zapojit rozvoje této aplikace? Členové týmu budou vděčni, protože každý podobný produkt potřebuje projít testovací fází. Máte-li chuť dozvědět se víc o novém nástroji a zároveň pomoci s jeho vývojem, kontaktujte tým: https://www.zeda.cz/kontakt


Jak aplikace ZEDA funguje?