top of page
Miroslav_Juricek_01.jpg
Miroslav Juriček

Miroslav Juriček je absolvent vyšší odborné školy v oboru telekomunikace, v současnosti je studentem programů informační technologie a technika a praktické vyučování pro vzdělávání. Patří mezi studenty, kteří se uvědomují, že školství má řadu slabin. Rád by jednou vedl své žáky k tomu, aby uměli propojovat praxi s tím, co se učí ve škole. Volný čas nejraději tráví pohybem či cestováním, čtením poučných knih nebo sledováním novinek z oblasti vývoje informačních technologií.

Kotva 1

Ahoj, jmenuji se Miroslav Juriček. Nyní studuji bakalářské obory informační technologie a technické vyučování pro vzdělávání. Absolvoval jsem vyšší odbornou školu v oboru aplikace výpočetní techniky se zaměřením telekomunikace a taktéž střední školu v oboru elektrotechnika. Právě proto jsem se rozhodl zvolit výše zmíněnou kombinaci, prostě a jednoduše k ní mám jistý vztah.

Na tomto blogu bych chtěl psát o svých cestovatelských zážitcích, ale myslím, že tu a tam bych mohl napsat i článek z oboru cyklistiky – například návod na základní údržbu jízdního kola nebo zážitky z turistických výletů. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti.

rsz_1miroslav_juricek_02_edited.jpg

Miroslav Juriček o sobě

 

 

Nyní studuji bakalářské obory informační technologie a technické vyučování pro vzdělávání. Vystudoval jsem střední školu v oboru elektrotechnika a poté vyšší odbornou školu v oboru aplikace výpočetní techniky se zaměřením telekomunikace. Tématem mojí absolventské práce bylo Řízení osvětlení. Právě proto jsem se rozhodl zvolit výše zmíněnou kombinaci, prostě a jednoduše k ní mám jistý vztah. Absolvované vzdělání mi dává jistý nadhled a praxi, ať už v oboru IT nebo především v elektrotechnických předmětech.

 

Mezi mé koníčky patří cestování, jízda na horském či silničním kole, horská turistika, běhání nebo tvorba zajímavých výtvorů – ať už v oblasti programování vývojových desek Arduino, elektrotechniky, nebo cyklistiky. Na tomto blogu bych chtěl psát o svých cestovatelských zážitcích, ale myslím, že tu a tam bych mohl napsat i článek z oboru cyklistiky – například návod na základní údržbu jízdního kola nebo zážitky z turistických výletů. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ucitel_21_srdce_mozek_svet_02-03.png
bottom of page