csm_UPsolvent_hamberger_online_6b592827d6.jpg

Absolventi a absolventky PdF UP

Aktivity našich absolventek a absolventů, příběhy, vzpomínky, blogy, akce pro absolventy, zlaté a stříbrné promoce...

 

Jsou solí země a světlem světa vzdělávání...

 

A my jsme na ně náležitě hrdí!

Přečtěte si příběhy našich absolventek a absolventů!

Aktuálně...

Více absolventských příběhů:

Seznamte se s Tomášem Hambergerem, odborníkem na inovace a technické vzdělávání!

csm_UPsolvent_hamberger_online_6b592827d6.jpg

Jaká byla jeho cesta k povolání pedagoga a poradce pro vzdělávání? Co mu dalo studium na pedagogické fakultě? Jaké jsou jeho zkušenosti s online výukou? A co je obsahem projektu Digitální pohotovost 4.0, jež pomáhá školám zvládat distanční výuku a vzdělávání? Poslechněte si rozhovor s Tomášem, jenž se uskutečnil v rámci cyklu UPsolvent 12. listopadu 2020.

Quote

Vše co dělám, dělám s radostí. Mám těch rolí v profesním životě více, potřebuji změnu, činorodost, a mám potřebu zkoumat všechno kolem sebe. To už je taková moje interní odchylka. Moje dcera, dnes studentka Přírodovědecké fakulty naší UPOL říká, že nejsem normální, ale myslí to laskavě a mile.

 

 

Jaroslava Ševčíková,
bloggerka našeho portálu

Věděli jste, že na portále U21 můžete najít blogy našich absolventek a absolventů?

Podívejte se!

Mění životy svých žákyň a žáků, proměňují náš svět...

Naše absolventky a absolventi mění svět vzdělávání a pomáhají nám vychovávat novu generaci zapálených učitelek a učitelů. A to nejen na pedagogických praxích nebo jako uvádějící učitelé, ale také jako bloggeři portálu U21. Blogování je další z cest, jak motivovat studující k tomu, aby se do školství těšili a aby měli chuť posouvat věci k lepšímu. Měnit životy svých žákyň a žáků, měnit svět...

Přidejte se k naší komunitě bloggerů!

Více blogů...

Na čem naši někdejší studenti a studentky pracují?

Inspirujte se!

hlavicka_logo_cs.png
cz_slide_upsolvent.jpg

Vybíráme z portálu Absolvent

Univerzita Palackého má řadu skvělých absolventek a absolventů. Na webu univerzity v sekci UPsolvent máte možnost se dozvědět nespočet informací o významných a hrdých absolventech naší alma mater. Můžete zde nalézt rozhovory a medailonky těchto pro univerzitu významných osobností a také aktuální přehled absolventů, které univerzita v rámci cyklu přednášek UPsolvent pozvala zpět na půdu UP, aby přednášeli o svých kariérních cestách. Na níže uvedeném odkaze naleznete také novou sérii medailonků projektu UPsolvent, která je zaměřená na inspirativní příběhy absolventů, dále na významné a úspěšné absolventy, kteří se každý rok podělí o své kariérní zkušenosti na půdě UP, rozhovory s absolventy UP či medailonky dalších významných absolventů.