top of page
175185-harry-potter-the-vanishing-cabine
Komnata nejvyšší potřeby

Tohle je úplně tajná stránka a vede do ní pouze a jedině jeden jediný tajný odkaz, který určitě nesdílejte nikomu dalšímu! Pamatujte, že na fakultě se dostane pomoci každému, kdo o ni požádá. Nebo... kdo si ji zaslouží.

 

A co je komnata? Je to darkweb, fakultní underground. Komnata vznikla na přání našich studentek a studentů, kteří věčně hledají různé v útrobách fakultního webu nebo na Stagu ukryté důležité dokumenty, odkazy a informace týkající se jejich studia a diplomek. Máte ji tedy mít, je tu, aby pomáhala! 

nahoru
175185-harry-potter-the-vanishing-cabine

Vítejte v přísně tajné komnatě nejvyšší potřeby! Pokud vám tady snad něco chybí, napište adminům stránky Učitel21, do skupiny nebo sem do chatu. Rádi komnatu přizpůsobíme vašim nejvyšším potřebám.

 

A až z ní vyjdete, nezapomeňte dokumenty, žádosti nebo diplomku co nejdřív odevzdat! Každou žádost vyplňte elektronicky, vytiskněte, podepište a odevzdejte do schránky. Referentky vše přepíšou do systému a svět bude v pořádku!

Na tomto místě má být motivační citát. Který vám dodá sílu a odhodlání. Něco jako nečtěte citáty a raději pilně pracujte!

Kolik lidí tuhle stránku najde, toť otázka. Nechte ostatním vzkaz!

Filch.png
csm_up_kudy-kam2020_1476839e2b.png

Pokud jste v prváku, pak potřebujete praktické rady neboli Průvodce KudyKam!

 

Kapesní průvodce KudyKam je určen zejména studentům prvních ročníků, který univerzita vydává vždy na začátku akademického roku. Seznámí vás s úplnými základy a pojmy, které jsou běžné v akademické prostředí. 

coffin-dance.gif

Po dlouhé a těžké nemoci nás opustil zápisový list. Vzpomínejme...
 

Po splnění studijních povinností studenti již nově neodevzdávají (nezasílají) Zápisový list – část A. Za závazné jsou považovány výsledky evidované v elektronickém systému Evidence studia (STAG), kde je student povinen si zkontrolovat jejich správnost. V případě nesrovnalostí se student obrátí na příslušného vyučujícího. Změny, ke kterým dojde po mezním termínu pro splnění studijních povinností, nebudou brány v potaz.

4b68b015a0_56180587_o2.jpg

Potvrzení o studiu. Vystát si frontu na studijním? Ne! Už ne!

 

Pokud potřebujete potvrzení o studiu nyní ho můžete získat velmi snadno! Stačí si ho po přihlášení vytisknout v Portálu UP z aplikace ELF (ELektronické Formuláře). Všichni studenti, kteří aktuálně studují, ho zde získají i s digitálním ověřením prorektora pro studijní záležitosti a přesnými časovými údaji o platnosti. A to chceš!

Tajné učení kabaly a Pobertův plánek k tomu. Zásadní dokument, který má cenu zlata a odpoví na všechny vaše otázky.
 
Ano, VNITŘNÍ NORMA PdF UP PdF-B-17/09...

Státní závěrečné zkoušky na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

4b68b015a0_56180587_o2.jpg
Stáhněte si jej a dozvíte se, jak má být formátována kvalifikační práce, jakou má mít strukturu, co musí obsahovat, aby prošla, co bude hodnotit oponent. Lidé čtěte! Nešířit!
Nepříjemný začátek a pak finiš, ale musí to být. Tenhle papír potřebujete v okamžiku, kdy máte to nejhorší před sebou a pak zase když máte to nejhorší za sebou. Prostě alfa a omega. Zadání a odevzdání.
 
VNITŘNÍ NORMA PdF UP

PdF-B-17/08

Zadání tématu, odevzdání a evidence údajů o bakalářské, diplomové, rigorózní, dizertační a závěrečné práci a způsob jejich zveřejnění

4b68b015a0_56180587_o2.jpg
Stáhněte si jej a dozvíte se, jak má být kvalifikační práce zadána, jaké má mít zadání náležitosti a co musí obsahovat za informace. A cca rok poté... co udělat, aby se práce odevzdala a mohla dostat k oponentovi. Lidé čtěte! Nešířit!

Okénko nevyžádaných rad k akademickému psaní aneb jak napsat dobrou bakalářku nebo diplomku 

Kamil Kopecký radí, jak na diplomové práce... Video původně vytvořené pro studenty katedry češtiny, ale proč by to nemohli využít všichni, ne?
Jiří Piáček radí, jak na rešerše a elektronické zdroje... Video původně vytvořené pro doktorandy, hodit se ale může úplně všem. Vždyť pracovat se zdroji musí každý, no ne?
plagia.png
plagiat.png
Stáhněte si užitečnou příručku!
Universitas, magazín vysokých škol, zveřejnil zajímavé články týkající se plagiátorství. Téma je skvěle a srozumitelně zpracované a články doporučujeme jako "must see" pro každého, kdo tvoří kvalifikační práci!
plagi.png
plagiato.png
Pavel Semerád, blogger a youtuber radí, jak psát seminárky a diplomky a jak úspěšně studovat... Celý playlist videí ukazuje, jak se vyhnout plagiátorství nebo jak se připravit na obhajobu.
Youtuberka Tereza S. radí, jak v seminární nebo diplomové práci správně citovat. Mimo jiné vysvětluje rozdíl mezi přímou a nepřímou citací (neboli parafrází).
4b68b015a0_56180587_o2.jpg
Stáhněte si superhustá skripta Michala Miovského, který radí, jak psát diplomovou práci. Původně byla ke stažení na katedře psychologie, odkud vzešla, dnes už jsou jen na darkwebu. Tak pšššštttt. Nešířit!

Mohlo by vás zajímat aneb vybrali jsme to důležité z obsahu U21

A ještě nějaké humory...
172949869_1541636542692671_3286584836921
Máte nějaké tipy na to, co bychom si sem do komnaty mohli uložit? Pokud ano, sem s tím! Může jít o zajímavé zdroje ke studiu, psaní seminárních prací nebo diplomek. Vítány jsou ale i humory a tipy na pohodové studium!

Napište adminům stránky Učitel21 nebo rovnou do skupiny. Rádi komnatu přizpůsobíme vašim nejvyšším potřebám.

BLOGY NAŠICH STUDENTEK & STUDENTŮ
ANEB
ABY VÁM TU NEBYLO SMUTNO...

Mischief-Managed-01-Free-SVG.png
bottom of page