Připravili jsme adaptační kurz pro studenty prvního ročníku!
Nový semestr je tu a my se nemůžeme dočkat toho, až mezi nás přivítáme nové studentky a studenty! Pro mnohé z nich je to poprvé, co vstupují na akademickou půdu, někteří jsou noví také v Olomouci a teprve se rozkoukávají.


Rádi bychom všem studentkám a studentům prvních ročníků pomohli zorientovat se ve studijní agendě a v tom, jak to na vysoké škole chodí. Proto jsme připravili adaptační kurz, který kromě množství informací nabídne také možnost zeptat se na vše, co vás zajímá.


Věříme, že mezi nás noví studenti a studentky snadno zapadnou a že vám pomůžeme úspěšně proplout nástrahami studia na vysoké škole!Během informačního setkání se dozvíte potřebné informace o: – základních pravidlech a postupech pro studium, prostředí a zvyklostech na PdF UP (přednášející: proděkan pro studijní záležitosti Mgr. Pavel Neumeister, Ph.D.); – informačních systémech fakulty (přednášející: vedoucí Centra informačních a vzdělávacích technologií PdF UP doc. PhDr. Milan Klement, Ph.D.); – poradenské činnosti (přednášející: zástupkyně psychologické poradny Mgr. Michaela Pugnerová, Ph.D. a sociálně-právní poradny JUDr. Zdenka Nováková, Ph.D.); – o možnostech studia v zahraničí (přednášející: vedoucí zahraničního oddělení Mgr. Jana Dostálová).


Akce se uskuteční v naší velké aule, odkud bude streamována přes Facebook Live.

Těšíme se na vás!

59 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše