top of page

Připravili jsme setkání pro studenty a studentky prvního ročníku!

Aktualizováno: 19. 9. 2022
Nový semestr je tu a my se nemůžeme dočkat toho, až mezi nás přivítáme nové studentky a studenty! Pro mnohé z nich je to poprvé, co vstupují na akademickou půdu, někteří jsou noví také v Olomouci a teprve se rozkoukávají.


Rádi bychom všem studentkám a studentům prvních ročníků pomohli zorientovat se ve studijní agendě a v tom, jak to na vysoké škole chodí. Proto jsme připravili adaptační a informační setkání, které kromě množství informací nabídne také možnost zeptat se na vše, co vás zajímá.


Věříme, že mezi nás noví studenti a studentky snadno zapadnou a že vám pomůžeme úspěšně proplout nástrahami studia na vysoké škole!


Setkání, na němž se dozvíte důležité informace o studiu u nás, se uskuteční 20. září 2022 v 15 hod. ve velké aule na hlavní budově PdF (v přízemí). Pokud snad nemůžete přijít osobně, nevěšte hlavu, akce bude streamována.


A co bude na programu?

1. Pozdrav děkana fakulty Vojtecha Regece a vedení PdF UP;

2. Prezentace komunikačních kanálů fakulty, sociálních sítí a webových platforem PdF UP, koncept Učitel21 (Petra Šobáňová);

3. Novinky z oblasti studia a praxí, Centrum inovací ve vzdělávání (Radka Dofková);

4. Honzova prezentace pro prváky (Honza Gregar);

5. Pozdrav studentských senátorů a senátorek;

6. Prezentace studentského spolku Otevřeno.Pozor pozor! Rozdáváme dárky s našimi fakultními motivy!


Během naší akce bude možnost zapojit se do zajímavé jednodenní výzvy a získat naše krásné dárky!


Jak se zapojit?


Vytvořte komiksovou bublinu a napište do ní heslo, s nímž vstupujete na pedagogickou fakultu. Vyfotografujte se s bublinou buď přímo s námi v aule, anebo kdekoliv jinde na fakultě, fotku zveřejněte, označte nás a přijďte si pro dárek. Akce probíhá pouze 20. září 2022.


Těšíme se na vás!

286 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page