top of page

Den otevřených dveří na PdF UP – 27. ledna 2024

Zveme vás na druhý termín dne otevřených dveří na Pedagogické fakultě UP pro akademický rok 2023/2024, který proběhne 27. ledna 2024. Níže naleznete všechny důležité odkazy, které vás provedou možnostmi studia na naší fakultě.Obecné informace o studiu a studijních programech bude poskytovat proděkanka pro studijní záležitosti Radka Dofková v prostoru velké auly, a to od 10:00 hodin. Uchazeči se také mohou přijít informovat ke studijním referentkám. Setkání s nimi bude průběžně probíhat od 9:00 hodin v místnosti P6.


Obecné informace o studiu a studijních programech bude poskytovat proděkanka pro studijní záležitosti Radka Dofková v prostoru velké auly, a to od 10:00 hodin.

Jistě jste zaznamenali, že v řadě studijních programů jsou součástí přijímací zkoušky testy, zajišťované společností SCIO. V místnosti P6 bude k dispozici zástupce společnosti, který zájemcům ukáže náležitosti těchto testů, včetně příkladů z minulých let. A to mezi osmou hodinou dopoledne a druhou hodinou odpoledne. Kompletní program najdete na našem webu v sekci uchazeč.


Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký studijní program by vám vyhovoval, můžete využít náš přehledný rozcestník. V něm si můžete filtrovat dostupné studijní programy podle svých zájmů nebo podle toho, kde byste se chtěli po studiu uplatnit.


Jistě jste zaznamenali, že v řadě studijních programů jsou součástí přijímací zkoušky testy, zajišťované společností SCIO. V místnosti P6 bude k dispozici zástupce společnosti, který zájemcům ukáže náležitosti těchto testů.

Pro další informace o studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci můžete navštívit také web univerzitnimesto.cz, kde se dozvíte, proč studovat právě v tomto univerzitním městě! Zájemci zde najdou také 3D prohlídky kolejí, menz či knihoven a mohou využít i akční slevu v univerzitním e-shopu.


Univerzita Palackého každoročně eviduje přes 30 tisíc přihlášek ke studiu. Ty mohou zájemci podávat na většinu studijních programů do 15. března.


Text: Oddělení komunikace PdF UP

Foto: Lukáš Blokša


54 zobrazení0 komentářů

댓글


bottom of page