top of page

Fakulta oslaví konec akademického roku zahradní slavností!

Parkán konviktu a areál Uměleckého centra UP už 21. června 2024 oživí Zahradní slavnost Pedagogické fakulty UP! Setkání členů akademické obce se zaměstnanci, absolventy a přáteli naší fakulty bude doprovázeno živou hudbou. Neváhejte a kupte si svoji vstupenku co nejdříve, jejich počet je omezen!Zahradní slavnost u příležitosti závěru akademického roku bude zároveň příležitostí pro vyhlášení ceny děkana pro pedagogy PdF UP Magister optimus 2024. K tanci a poslechu zahraje oblíbené uskupení New Street Band, jehož swingový repertoár tradičně zdobí olomouckou plesovou scénu.


Akce je určena nejen akademické obci PdF UP, tedy studujícím a akademikům, ale i všem zaměstnancům, absolventům a přátelům pedagogické fakulty. Pokud si nejste jisti, co si vzít na sebe, doporučujeme Cocktail Attire.

Vstupenky si můžete zakoupit u paní Jarmily Hofmanové na pokladně v 1. patře hlavní budovy PdF UP na Žižkově náměstí.Běžná cena vstupenek je 300 Kč, pro studující jsou vstupenky k dispozici za zvýhodněnou cenu 250 Kč, při vstupu na akci je ale nutné prokázat se kartou ISIC. Počet vstupenek je omezen, doporučujeme vám proto zakoupit je s předstihem. Vstupenky jsou slosovatelné v tombole a zahrnují občerstvení!


Zpracováno redakcí U2193 zobrazení0 komentářů

Commentaires


bottom of page