top of page

Letní škola bude rozvíjet kompetence učitelů informatiky v oblasti inovačních změn v RVPVážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty v Olomouci si Vás ve spolupráci s katedrou technické a informační výchovy dovoluje pozvat na Letní školu informatiky.

Cílem těchto kurzů je rozvinout oborově-didaktické kompetence učitelů informatiky v oblasti inovačních změn, které vyplynuly z inovace RVP pro oblast Informační a komunikační technologie. Základem této inovace je preference rozvoje tzv. informatického myšlení a s tím spojeným rozvojem digitální gramotnosti žáků a studentů.

Letní škola informatiky proběhne ve dnech 16. 8. – 20. 8. 2021. Na výběr budete mít hned z několika možných témat nebo se můžete zúčastnit celé vzdělávací akce. Kurzy budou probíhat v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého. Cílovou skupinou jsou učitelé základních a středních škol.

Na výběr budete mít z následujících témat:

Nebojte se nového pojetí výuky informatiky 16. 8. 2021 Nebojte se Scratche (přehled možností programovacího jazyka) 17. 8. 2021 Nebojte se Pythonu (přehled možností programovacího jazyka) 18. 8. 2021 Nebojte se Robotiky (přehled možností programování robotů) 19. 8. 2021 Nebojte se tvorby webu (přehled možností programování v PHP) 20. 8. 2021 Více informací o kurzu a platbě naleznete na našich stránkách: www.ccv.upol.cz Těšíme se na Vás. Kolektiv Centra celoživotního vzdělávání


Text: Centrum celoživotního vzdělávání

Grafika: CCV19 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page