top of page

T.E.T. Škola bez poražených pro pedagogické pracovníky

Centrum celoživotního vzdělávání PdF UP připravilo kurz zaměřený na základní komunikační dovednosti a nástroje řešení konfliktů, který se bude konat v období březen – květen 2022. Cílem tohoto kurzu je především ukázat, jak minimalizovat odpor k učení a konflikty a naopak efektivně a kvalitně využívat čas pro učení a rozvoj.T.E.T. Škola bez poražených je akreditovaný kurz, který je určen pedagogickým pracovníkům všech stupňů škol. Jedná se o 30hodinový interaktivní seminář, na kterém se účastníci seznámí se základními komunikačními dovednostmi a nástroji řešení konfliktů, které jsou potřeba při budování kvalitních vztahů mezi učiteli a žáky či studenty.


V rámci kuzu T.E.T. (Teacher Effectiveness Training) si účastníci aktivně procvičí různé metody, jejichž smyslem je minimalizovat odpor k učení a konflikty a naopak efektivně a kvalitně využívat čas pro učení a rozvoj.


Kurz T.E.T. Škola bez poražených pro pedagogické pracovníky vznikl díky spolupráci Gordon Institut CZ/SK, oficiálním zástupcem Gordon Training International (GTI). GTI je organizace, která navazuje na odkaz a dílo psychologa Thomase Gordona a jejím posláním je rozvíjet a zlepšovat komunikaci v mezilidských vztazích.


Kurz proběhne v 10 setkáních po 3 hodinách od 22. 3. do 24. 5. 2022 a povede jej certifikovaný lektor Gordin Institutu Jan Kumstát.


Více o kurzu včetně anotace a odkazu na přihlášku najdete zde: https://ccv.upol.cz/kurzy-detail/309.


Text: Centrum celoživotního vzdělávání

Grafika: Centrum celoživotního vzdělávání

댓글


bottom of page