top of page

Zapojte se do veřejné konzultace k Dlouhodobému záměru vzdělávání ČR

Na metodickém portálu Edu.cz byl publikován návrh Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy České republiky na období 2023–2027 (dále jen DZ ČR 2023–2027), který tímto MŠMT zpřístupňuje široké veřejnosti k připomínkám. Využijte této příležitosti a zapojte se do diskuze!Veřejné diskuze se může zapojit kdokoliv, připomínky je třeba vložit do on-line formuláře, který naleznete zde. K Dlouhodobému záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy ČR na období 2023–2027 je možné se vyjádřit do 7. srpna 2023.


Aby mohli autoři s připomínkami pracovat, obsahuje formulář několik povinných polí, které slouží k filtrování odpovědí a zejména pole pro uvedení vámi navrhovaného nového znění textu, opatření či klíčové aktivity, a to včetně odůvodnění vámi navrhované změny. Zaslané vstupy bez návrhové části budou vypořádány jako „bez připomínek“.


Autoři žádají o vyplnění všech povinných polí, tedy vašich kontaktních údajů a zejména vámi navrhovaného nového znění opatření či klíčové aktivity, a to včetně odůvodnění vámi navrhované změny.

Z technických důvodů je možno připomínky zasílat pouze prostřednictvím tohoto formuláře, přičemž v každém formuláři je prostor pouze pro jednu připomínku. Je však možné jej vyplnit a odeslat vícekrát. Pro vyplnění formuláře není nutné se přihlašovat do Google účtu.


Na zmíněném portále Edu.cz naleznete bližší informace ke konzultaci i pracovní verzi Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy České republiky na období 2023–2027. Zmíněný dokument je zde k dispozici volně ke stažení.


Zpracováno redakcí U21

24 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page