top of page
E40A9060_edited.jpg
Inka Wesołowska

Inka Wesolowska se narodila ve Varšavě v Polsku, v Česku žije již skoro 10 let. Je studentkou prvního ročníku oboru Speciální pedagogika – andragogika na PdF UPOL. Baví ji psaní, její vášní je japonština a vůbec Japonsko a jeho kultura. Inka se snaží zapojovat do dění a života na fakultě, ráda rozšiřuje svoje obzory a učí se novým věcem. Během pandemie koronaviru se zapojila do dobrovolnické činnosti. A o čem bude její blog? Jak slibuje, bude se zabývat tématy, jež studenty opravdu zajímají. 

Kotva 1

Co můžete čekat v mých příspěvcích? Rozhodně vám mohu slíbit, že se při jejich čtení nebudete nudit. Budu se snažit hlavně zabývat věcmi, které nás studenty doopravdy zajímají, a představím vám konkrétní problematiku trochu zajímavějším způsobem, než je zvykem. 

Baví mě psaní, mám spoustu zkušeností s tvorbou nejrůznějších propagačních textů například pro Japonský klub Olomouc a pro knihovnu KAS nebo populárně naučných textů nejen o Japonsku, protože japonština a celkově Japonsko a jeho kultura jsou mou velkou vášní.

E40A9060_edited.jpg

Kdo je Inka Wesołowska?

 

Inka Wesolowska se narodila ve Varšavě v Polsku, v Česku žije již skoro 10 let. Je studentkou prvního ročníku oboru Speciální pedagogika – andragogika na PdF UPOL. Baví ji psaní, její vášní je japonština a vůbec Japonsko a jeho kultura. Karolina se snaží zapojovat do dění a života na fakultě, ráda rozšiřuje svoje obzory a učí se novým věcem. Během pandemie koronaviru se zapojila do dobrovolnické činnosti. A o čem bude její blog? Jak slibuje, bude se zabývat tématy, jež studenty opravdu zajímají. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ucitel_21_srdce_mozek_svet_02-03.png
bottom of page