top of page

Absolventi, zapojte se do národního šetření budoucích a začínajících učitelů!

Aktualizováno: 19. 6. 2022

Připomínáme prosbu o zapojení se do dotazníkového šetření, které realizuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s fakultami připravujícími budoucí učitele. Podrobnější informace včetně vlastního dotazníku naleznete níže.


Vážení studenti a budoucí pedagogové, jak se cítíte připraveni na práci učitele? Obracíme se na vás s prosbou o zodpovězení této otázky formou dotazníkového šetření, protože chceme dál zkvalitňovat přípravu učitelů v České republice, a váš pohled je pro nás velmi důležitý.

Poslechněte si slova ministra školství Petra Gazdíka určená právě vám:Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a fakulty připravující budoucí učitele spolupracují na Reformě pregraduální přípravy učitelů. Věříme, že učitelé jsou pro budoucnost naší země klíčoví a chceme vytvářet co nejlepší podmínky pro jejich práci. Informace od vás nám umožní efektivně zaměřovat jednotlivé kroky reformy a pro ministerstvo i fakulty budou vaše odpovědi velmi cennou zpětnou vazbou.

Všechny vaše odpovědi budou zcela anonymní. Ani fakulta, ani ministerstvo nebudou moci identifikovat, kdo je autorem odpovědí. Vyplnění následujícího dotazníku by vám mělo zabrat přibližně 20 minut. Více o samotném šetření a podmínkách použití dat se dočtete přímo v dotazníku. Dotazník naleznete zde.

Pokud máte jakékoliv doplňující dotazy ohledně tohoto šetření, můžete se obrátit na členy evaluačního týmu Oddělení podpory regionálního školství MŠMT, Jiřího Münicha, Editu Chvojkovou a Petru Hubatkovou.


Velmi vám děkujeme za váš čas věnovaný vyplnění dotazníku a za pomoc se zkvalitňováním přípravy učitelů!

Autorský tým Národního šetření připravenosti budoucích učitelů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page