top of page

Co změníme? Fakulta a spolek Otevřeno budou debatovat o změnách v pregraduální přípravě učitelů

Aktualizováno: 13. 6. 2022

Vedení Pedagogické fakulty UP a olomoucká pobočka spolku Otevřeno zvou všechny zájemce na diskusní setkání akademické obce PdF k tématu reformy pregraduální přípravy učitelů, která proběhne 6. června 2022 od 17 hodin v aule fakulty. Pro ty, kdo se nebudou moci zúčastnit osobně, bude připravený také stream na YouTube kanálu Pedagogické fakulty UP.Pod názvem akce „Co změníme?“ se skrývá setkání členek a členů akademické obce PdF ve formě panelové diskuse, tématem budou inovace našich studijních programů a záměry reformy pregraduální přípravy učitelů včetně konkrétních způsobů jejich naplňování na pracovištích fakulty.


Studenti a studentky mohou setkání využít ke sdílení svých zkušeností se studiem na PdF UP a své náměty představit také vedení fakulty. Otázky nebo podněty pro vedení a garanty programů bude možné diskutovat během živé debaty, případně je sdílet prostřednictvím aplikace Slido.


Hosty panelu budou jak zástupci vedení fakulty a kateder, tak studentští zástupci spolku Otevřeno. Na závěr debaty je připravena participativní aktivita, během níž vznikne společný cloud nápadů na změny. Přijďte debatovat o tom, co u nás chcete změnit!


Text: Lukáš Blokša

Grafika: Oddělení komunikace PdF UP


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page